pl en
Zamów online

Nasz zespół

Maciej Mikołajczak, CEO

mm[at]chias.eu

Stworzył markę Chias. Na co dzień zajmuje się sprzedażą w kanale nowoczesnym, współpracą z kluczowymi klientami oraz eksportem tak, aby z naszych produktów mógł korzystać każdy – bez względu na to gdzie mieszka. Stoi na czele każdego działu, łącząc wszystkie struktury firmy w jedną spójną całość.

Anna Jankowska, Marketing

anna.j[at]chias.eu

Dba o to, aby Chias był na ustach wszystkich! Odpowiedzialna za komunikację marki w mediach społecznościowych, nasze strategie marketingowe i budowanie grupy ambasadorów (jesteś blogerem napisz do niej). Troszczy się o najlepszy wizerunek firmy w prasie i Internecie.

Paulina Kubiak, Zaopatrzenie i produkcja

+48 608 819 499
paulina.k[at]chias.eu

Odpowiedzialna jest za wszystkie etapy produkcji. Zaczynając od surowców, ich dostaw, po technologię produkcji, opakowania, etykiety i samą produkcję do finalnego efektu, jakim jest gotowy produkt do sprzedaży.

Filip Szofer, E-commerce i logistyka

+48 608 872 304
filip.sz[at]chias.eu

Bez niego żadna dostawa nie trafi do klienta. Odpowiada za cały proces dostaw, od momentu złożenia zamówienia, przez wystawianie faktur, aż po dostawę Chiasów do klienta. Jednak jego prawdziwym żywiołem jest e-commerce. Jego celem jest, aby Chias stał się marką, która żyje sportem i zdrowym stylem życia.

Natalia Heyn

+48 882 168 915
natalia.h[at]chias.eu

Dba o relacje z klientami i skutecznie zdobywa nowe kanały sprzedaży.