pl en
Zamów online

Media o Chias

Jesteś dziennikarzem, redaktorem, blogerem
i szukasz informacji na temat naszych produktów
lub firmy? Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne
materiały oraz komunikaty prasowe.

Co zrobić kiedy brakuje energii?

Chyba każdemu z nas zdarzają się takie dni, kiedy brakuje energii i tuż po wstaniu z łóżka lewą nogą wiemy, że nic dobrego się nie wydarzy. Poziom wigoru sięga podłogi, a jedyna rzecz jaką chętnie zjemy na śniadanie to duża, mocna, czarna kawa. Dzisiaj zdradzę Wam sposoby na to, jak w naturalny i bezpieczny sposób podnieść sobie odrobinę ciśnienie, a co za tym idzie wykrzesać z siebie pokłady energii na kolejne kilkanaście godzin. Zanim wyjawię Wam te sekretne sposoby musimy omówić trochę zagadnień teoretycznych, tak abyście mieli świadomość  tego jak wyjść z błędnego koła niskiej energii.

What’s hitting the shelves? New product launches: May

From chia energy drinks to limited edition IPAs, we take a look at some of the new products launching around the globe.

Chias Brothers poszerza ofertę prozdrowotnych napojów funkcjonalnych

Ostatnie dziesięciolecie charakteryzuje duży wzrost świadomości zdrowotnej wśród konsumentów, którzy coraz częściej odrzucają produkty spożywcze silnie przetworzone, słodzone, z dużą zawartością sztucznych składników. Lubią sięgać po zdrowsze alternatywy, doceniają ich walory zdrowotne i smakowe. Dlatego Chias Brothers, poznański producent prozdrowotnych napojów z tzw. superfoods poszerza ofertę o napoje Functional w dwóch wariantach: Harmony i Energy.

Jak Polacy pokochali zdrową żywność

Pobierz artykuł: Jabłka za 6 złotych z ekologicznego sadu? Dziesięć lat temu nie było na nie ani klientów, ani sprzedawców. Wtedy w ekożywność bawiła się grupa fascynatów. Ale zaczęli rewolucję, do której dziś dołączają klienci i nie chcą jej przespać nawet duże sieci handlowe.

Chias Brothers: Ludzie chcą żyć w zdrowiu i szczęściu

„Potrzeba matką wynalazków” – to jedno z najczęściej używanych przysłów w odpowiedzi na pytanie o genezę powstania innowacyjnej firmy. Jednak w przypadku Chias Brothers Europe znaczenie matki jest co najmniej dwuwymiarowe… Bo to właśnie rodzicielka założyciela firmy zainspirowała go do tego, by zapakować nasiona chia w butelkę i na tym zarabiać.

Chias shake – co kryje w sobie ten produkt?

W chwili obecnej na sklepowych półkach poza standardowymi owocowymi smakami, możemy znaleźć także Chias Shake w dwóch smakach. Pierwszy to połączenie nasion chia, mleka kokosowego, soku ananasowego, kurkumy oraz wyciągu z krokosza barwierskiego. Drugi to wyśmienite w smaku zestawienie szałwii hiszpańskiej, mleka kokosowego, soku jabłkowego, cynamonu, wanilii, odtłuszczonego kakao oraz odrobiny soli himalajskiej.

Do pobrania

Packshoty

 Chias Essential Chias Shake

Chias Functional

Informacje prasowe

Czas na Chias

 Chias Functional

Zostań Mistrzem

 

Logotypy

 Logo Baner

 

Broszury reklamowe